View Single Post
Staro 27.04.2009., 18:14   #32
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor ivan232 Pregled postova
Predobro napravljeno
Hvala, ivan232 !

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ajde svi hvale, nitko ne kudi..

Iskreno ja u globalu ne vidim svrhu davanja toliko love za vodeno i da se onda hladi samo proc. Za te pare koje si dao si mogao kupiti neki ok zracni cooler i ostatak novaca ulozit u nesto pametnije.
Da ti iskreno velim nisam niti ja planirao vodeno. Bio sam u prilici kompenzirati neke stvari za 80% vodenog kojeg imam...
Da je lik imao i blok za grafu...

Citiraj:
Na stranu da je to sve prelijepo slozeno, i da se proc dobro hladi, ali sta to sve vrijedi kad se grafa pregrijava, glasna je i cijeli komp se cuje? Mislim da na grafu obavezno staviti neki normalan cooler.
Meni je ok hladnjak kaj izbacuje topli zrak van kucista, grafa se ne pregrijava niti se cuje u 2D-u (21% vent), a u 3D-u imam slusalice tako da je opet ne cujem.
Malo je clockana tako da mi ne treba bolji.

Citiraj:
A mogao si bolje ofarbat one one bocne djelove u crvenu, diskovi su ti stock i tak ima jos detalja za poradit.
Kako mislis bolje?
... stock diskovi ? mislis na drive railove?

Citiraj:
Naravno ja ovo sve komentiram sa svog stajalista, ocito da ti i ja nemamo bas iste ciljeve za komp pa se samim tim i misljenja razilaze. Jos jednom pohvala za dobro odradjen posao, ali ja bi to drugacije napravio
OK primljeno na znanje.

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ja bih preporučio stavljanje jednog tzv. zip tie na sredinu pregiba, tako da vratiš cijev u O položaj iz 0.
Reger that.
kian je offline   Reply With Quote