View Single Post
Staro 12.06.2019., 11:43   #190
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ja sam imao s njima, hajmo reć loše iskustvo, iako nisam ništa ni kupio u ovom slučaju

da ne duljim, imali su neku igricu na akciji da ako ju naručiš preko weba, dostava besplatna (igrica 150kn)

ja odradim narudžbu, i na zadnjem koraku vidim dostava 30kn

pošaljem mail i dobivam brzi odgovor da je sva roba ispod 200kn podložna naplati dostave

ja rekao ok, znam to, ali imate za ovu konkretnu igricu postoji kod, pošaljem im screenshot https://i.imgur.com/ytqw5dB.png

opet dobivam brz odgovor, ''minimalni iznos za besplatnu dostavu sam Vam navela u mailu ranije.''

e tu mi već tlak skočio, da se radi o 2 kune išao bih tjerat dalje, jer se tako i oni ponašaju

poslao na mingo, dobio službeni odgovor poštom

iz konteksta vadim:

''Poslovanjem na opisani način trgovac je počinio djelo prekršaja kažnjivo po članku 138. stavak 1. podst. 46. za pravnu osobu i stavku 2. istog članka Zakona za odgovornu osobu u pravnoj osobi,



Za opisano, utvrđeno djelo prekršaja su poduzete zakonom propisane mjere. ''


ubrzo nakon toga dobivam mail i od gospođe iz sancte:

Primili smo povratnu informaciju te svakako ste u pravu, ukoliko se odlučite na kupnju navedene igre ljubazno Vas molim da samo u "komentar narudžbe" upišete kako Vam je odobrena besplatna dostava od call centra .

eto, ne želim im nikakvu štetu, ali nemojte ni ljude radit budalom nakon 2 poslana maila, tek kad uključiš mingo stvari se riješe

(znam da se radi o sići ali morao sam, stvar principa)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote