View Single Post
Staro 02.06.2006., 15:48   #13
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Autor frotna
E da, garancija, dobio sam svjetsku garanciju 1 godinu, ali (već sigurno pogađate) kad sam nazvao zastupnika Dell-a za Hrvatskoj oni su mi naravno hladno odgovorili da ta garancija ne vrijedi kod njih...: Machineg
hehe, ipak smo mi iznad ostatka svijeta...
(btw ni jednog trenutka nisam dvojio da će biti tako)...
: nuts :
Inače, ako nekom trebaju upute za ovakvu modifikaciju ili ima neka pitanja ili treba savjet slobodno neka mi se javi...
ako kupis Dell u EU ne vazi ti garancija u USA i Canadi, niti u Africi ili Aziji

ista stvar vazi i u suprotnoj kombinaciji... kada sam malo pitao Dell zasto je to tako, kazu da su neki modeli dostupni samo za USA trziste recimo (710m) i sada ako odes u Aziju i tamo ti se nesto pokvari, njih bi shiping pojeo kada bi svakome izasli u susret... tesko je dobiti premium class support i garanciju koja pokriva citav svijet... to je uglavnom rezervirano za diplomate, razno razne UN/UNICEF misije i slicno... nije nemoguce, ali ima brdo papirologije koje moras odraditi... postoji jedan formular, da se USA/Canada garancija prebaci na EU Dell ali za to moras malo "dublje kopati" jer ti nece rado priznati da je tako sta moguce kod nas...
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote