View Single Post
Staro 28.01.2010., 19:41   #23
aekspert
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Krivo sam se izrazio. Nisam trebao reći da vjerujem u to, ali sam svakako tražio tuđa mišljenja kako bi lakše stvorio svoje. Otvorio sam topic kako bih saznao o toj tehnologiji više, a ne kako bih uštedio 180kn, kako je netko izračunao. Također, osim mene postoji još ljudi koji posjeduju računalo. Pa ako čemo tako, 180*100 000? Sad sami zaključite koliko je to, i koliko je to relevantno za ovaj topic.
Koliko sam ja shvatio, zaključak topica je slijedeći: 1 čovjek ne čini razliku, 1 čovjek ne može spasiti svijet, pa hello kada bi svi tako razmišljali gdje bi svijet došao. I gle ti tog čuda, upao sam samom sebi u usta, jer kad se osvrnem oko sebe vidim da to više nije fikcija, već istina i naša surova i brutalna realnost. Zato i imamo takvu državu, ako smo već spomenuli državu. I stvarno još jednom moram napomenuti kako su me razočarali neki korisnici. Ajde razumio bi da neki klinjo sa 10 postova dođe i pravi se pametan, ali odrasli ljudi s par tisuća postova. Baš od tih ljudi očekuješ neku ozbiljnost, jer po njima se vidi kakav je forum, zar ne? Ipak oni tu provode najviše vremena i najviše sudjeluju u temama i diskusijama. A ako je nekome smiješno, ili misli da sam pretjerao, nek slobodno zaobiđe ovaj topic.
aekspert je offline   Reply With Quote