View Single Post
Staro 28.09.2011., 19:12   #1579
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor °kabel listrik° Pregled postova
Pozdrav, imam pitanje - problem vezano je za Gevey i otkljucavanje!
Naime uzeo sam telefon prije 2mjeseca ( VIP ), posto studiram u BiH uzeo sam MicroSim od Mtel-a i prosao prvi put kroz onaj postupak aktivacije te aktivirao mrezu najnormalnije, nakon toga mi se jednom slucajno fon ugasio pa sam postupak ponovio i opet oke. E problem je nastupio nakon sto sam dosao kuci u HR ( telefon je sam prepoznao roaming i prebacio me na VIP prvo pa kasnije na T-Mobile ) sve i dalje sljaka kako treba, vracam se nazad neki dan ulazim u podrucje BiH signala vec dosta duboko, NO mobitel nikako da Vrati svoju staru mrezu (Mtel) automatski. nakon sto sam pokusao par opcija nista nije pomoglo, odlucio sam se za postupak paljenja - gasenja, ponavljanja ono klasicnog postupka za GEVEY dosta puta, no iPhone nikako da prepozna mrezu i prebaci se, sve sam pokusao u mrezi i sa postavkama, ali nista! Koristim onu stariju verziju GEVEY-a pogledao sam dosta tut. i videa, ali nikako mi neide. Samo da napomenem da kraticu nikako nisam vadio sve je softverski....
Ima li tko kakvu ideju ???
Hvala
Probaj u opcijama mreze prebaciti na rucno trazenje pa odaberi mrezu rucno.

Citiraj:
Autor Roby-V Pregled postova
dali se može instalirati 4.3.3 bez spremljenog SHSH trenutno je na iphonu 4.3 FW
Ne.
spawn je offline   Reply With Quote