View Single Post
Staro 01.11.2018., 16:05   #4032
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor orke Pregled postova
Uzmi u mobisu I nećeš požaliti.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
I bi tako. Donio na servis Galaxy A5 2017, otišao iza ugla i uzeo Poco




Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Po meni nije, za te pare novo iz trgovine možeš dobiti Samsung S7 koji je i dalje avion i kompletniji telefon od tog poca, ili recimo Nokiu 7 Plus.
https://www.nabava.net/mobiteli/sams...droid-21603911
https://www.nabava.net/mobiteli/noki...droid-60743191
NE znam baš, moja žena se drži samo Samsunga. Trenutno S9, prije toga A5. pa i taj s7. Ne znam po čemu bi bio kompletniji od telefona sa najnovijim najjačim chipsetom i baterijetinom ko ovaj, al valjda svatko ima svoje prioritete. Njezin rijetko koji nije bio na servisu, svi kupljeni novi. Evo i ovaj A5 koji sam nosio je ona koristila i riknula je slušalica. Al ona neće ni da čuje za išta drugo, fanboy na max.

Meni se ovaj, na dojam od nekoliko dana i par kratkih usporedbi, čini brži od ženinog s9. Al treba napomenuti da ona ima valjda 8 milijuna aplikacija. Razlika je kamera, S9 ima stvarno čudo kameru. Doduše, to mi žena veli, za moje potrebe je ovo na Pocu sasvim dovoljno.

Uglavnom, mob baš po mom guštu. Brz, jebena baterija, solidan ekran, dvije godine garancije i ne košta 1000 eura.

Apropo garancije. Ostavio u mobisu A5 na garanciji, drugi dan zovu da ga dođem pokupit. To uspoređivati sa garancijom iz Kine, Indije, Slovenije? Hm, meni to ne vrijedi uštede 500 kuna.

Nekom drugome možda vrijedi, i to je ok.
Prošli Xiaomi sam naručio preko nekog talijanskog web shopa, tu je bio neki lik koji je davao promo akcije. Srećom, ali srećom je sve bilo ok s telefonom, al sam prihvatio taj rizik kod naručivanja. Sad mi se ne riskira.

P.S. I kod problema s garancijom kod nas pomaže kad si po struci fiškal
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote