View Single Post
Staro 25.04.2009., 11:21   #71
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
ajde se molim suzdrži se od bahatih i bezobraznih komentara ako nemaš šta pametnog za napisati. Digni kredit, digni telekom tvrtku i vuci optiku po stupovima. I good luck. Posao s optikom cvjeta, a budući da si tako siguran u sebe, predlažem ti da to radiš, radije nego da si bahat po forumu nakon što si sve prišteve postiskao i nemaš šta drugoga za raditi. Imaš na tržištu potencijal zaraditi miliune ojra, a očito znaš samo guglat i srat.

Al' me iživciro ovaj...
Dobro čovječe, koji je tebi klinac?

Fino sam ti napisao sta da radis. Pises xy postova ovde o optickom kablu i za svaki od tih xy postova te ljudi ispravljaju jer ne znas o cemu pises. I nije uopste u pitanju "gugl" i moje "sranje" kako ti kazes, vec tvoje neznanje i tvoj ego. Ono sto sam gore napisao je bio samo dobronamjeran savjet, da se informises o necemu o cemu vec hoces da raspravljas, cisto da se ne prosipsa k'o umproforska riža.

Nisam te ja izivcirao nego ti sam sebe, jer ne zelis priznati svoju gresku.

Ja se izvinjavam ljudima koji ovde pisu "OnTopic", ali morao sam odgovoriti na njegov post.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote