Tema: ICO ulaganje
View Single Post
Staro 04.08.2018., 13:22   #201
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 160
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Stavit ću kad naletim na štogod, ali mislim da možemo otvoriti temu posebno za to.
A to kolko vrijedi koji airdrop...

Dropan je bio ove godine i Dfinity (klasičnog ICO nije bilo, samo airdrop), u količinama i preko 1000 CHF za neke članove communitya, a većina je dobila barem 100 CHF tokena. Koliko će vrijedit, jel vrijedi toliko... Vidit ćemo kad dođe na tržište. Proguglajte malo projekt pa ćete brzo vidjeti da bi mogao vrijediti i znatno više nego što je ova procjena u CHF.

Meni je dropan bytemine za cca 100 USD, a kad pogledam sad ICO cijenu, onda moji tokeni vrijede 150 USD.


Slažem se, neki od njih su bezvrijedni, ali nisu svi. A kad dođe neki bull run samo gledajte. Neki od njih će fino narasti i moći će se prodati za lijepe novce.


Inače, bitpandin token (ali ne za exchange) PAN - moj prvi ICO u koji sam uložio, za kojeg većina vjerojatno nije ni čula, došao je na tržište prošli tjedan. Danas se s njim trguje po 6x većoj cijeni od ICO cijene, jučer je bio i 7x
Gdje god su veliki exchangeri i koji god exchanger ima svoju valutu, treba pod hitno kupit. Tako je bilo i sa binance, kucoin i svim ostalima.

Totalno je glupo ode postavljat airdropove ili otvarat novu temu. Napravi se telegram grupa i nek se svi joinaju tamo. Iman ja par prijatelja sta imaju telegram grupe po par tisuca pretplatnika, pa ako kome treba postavit cu ovdje.

Zadnje izmijenjeno od: EdoFazlinovic. 04.08.2018. u 13:51.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote