View Single Post
Staro 08.11.2018., 14:07   #11
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Dakle nisi. Sretno sa objasnjavanjem svega ovoga inspekciji.

A što bih ja trebao posebno provjeravati. Zakonski sam pokriven, jer da nisam Microsoft bi mi već poslao inspekciju jer imaju sve moje podatke.


Stvar je legalna i tako je rekao i EU sud.


Inspekciji nemam što objašnjavati dam im legalan račun na kojemu je sve vidljivo od toga što se prodavalo odnosno kupovalo, tko je prodavač, tko je kupio i postoje na računu i ključevi, tako da što bih ja trebao više napraviti, tvrtka koja mi je to prodala postoji preko 20 i više godina i uredno je registrirana, koje su moje mogućnosti kao kupca i što bih ja više trebao provjeravati od toga da je tvrtka koja mi je proizvod prodala legalna tvrtka i da postoji u registru i da izdaje uredan račun.


Microsoft mi je također rekao nakon provjere da se radi o legalnim ključevima i uredno mi registrirao proizvod, pa ako se vlasnik proizvoda Microsoft ne buni i priznaje ključeve koje posjedujem, što je tu onda inspekcija da kaže da je to ilegalan proizvod, a ono što je stvar inspekcije je račun koji je uredan i legalan, a cijena na računu nije njihova stvar već slobodnog tržišta, jer nije inspekcija ta koja će određivat cijenu nekom proizvodu na slobodnom tržištu?



Sve ostalo nije na meni niti u mojoj nadležnosti već je to stvar inspekcije pa neka onda oni dalje rade što žele ja im nisam dužan ništa drugo objašnjavati pokažem im link na odluku EU suda o prodaji Key za rabljeni softwer i uredan račun.


Inspekcija se je dužna pridržavati zakona, a ne provoditi svoja pravila.


Jer i naša država je znala ponekad prodavati čitave tvornice za 1 kunu.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 08.11.2018. u 14:21.
sakomako je offline   Reply With Quote