View Single Post
Staro 29.12.2009., 15:19   #72
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Strucnjaci koji koristite nod32 evo jedno brzinsko pitanje koje se mozda malo kosi sa pravilima foruma, ali samo malo pa nebi trebao biti neki veliki bauk.

Da li "nabavljena" verzija nod32 radi losije od orginalne,kupljene (nazovite je kako hocete) ili rade isto??

Kad kazem "nabavljena", zna se na sta mislim. I kad pitam za usporedbu podrazumjeva se da su obadvije verzije updateovane na zadnje definicije.

Koristim dosta dugo(2-3god) nabavljenu verziju, ali stalno mu nesto promakne. Evo sad trenutno imam u rootu c: nekakav exe file (x5p2a1x8j5w6.exe) koji je 100% nesto sto nevalja samo neznam sta je, jel virus, trojanac ili nesto na tu temu. Ovo mu nije prvi put da uleti i da se tu parkira, ali posto se nemam vremena zezat s njim, samo vratim image i hajmo Jovo nanovo.
nod32 uopste nedira i ne konta taj file, nit mene upozorava.
Posle nekog vremena od vracanja imagea opet ga negdje pokupim i manifestuje se tako sto poslije nekih 20-30 min od restarta racunara niti jedan browser neradi, tj. nece da otvori niti jednu stranicu. Dole u status baru browsera samo pise DONE, a internet na drugom compu funkcionise super.
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote