View Single Post
Staro 03.07.2010., 16:51   #18
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Samo ova stavka su svi troskovi tj. zaostale rate:

7. Srpanj, 2009.: 636,95 kn

....tako su mi bar rekli.

No mi NISMO dobili nikakve opomene ni bilo sta slicno i ne, nitko nam ne krade nista iz kaslica....pogotovo ne opomene.

Isto tako na upit za ostale racune kao onaj od 400 kn nemaju pojma od kuda se on stvorio.....zanimljivo da bas te racune koji su "cudni" NISU mogli naci u kompu.

Isto tako napominjem da je odvjetnickome uredu jos 2009. godine proslijedena ova prijava, a mi nismo dobili nista do ovrhe!

Itekako se imam pravo zalit!

1. Prvo hocu neka mi se objasne racuni koje je bilo nemoguce napravit.
2. Zasto mi nije poslana NITI JEDNA opomena ili bilo sta slicno.
3. Zasto je odvjetnicki ured cekao cca 7-8 mj. da posalju to za ovrhu i to bez ikakve opomenu.
4. Kada smo radili ugovor sa VIP-om, sve je islo preko TRJNOGA NALOGA i ako trajni nalog nije prosao zasto nas nisu obavijestili!?

Bolje cu sav novac dati drugome odvjetniku, a ne njima!

Kazem, ista stvar kao sto su mi nabijali racune na HB-u kada sam ga prije imao.....ono...spajanja po cijeli dan i neki cudni GB dok nas nije bilo kod kuce ili spajanja u 5 h ujutro.
Dobio sam racun preko 600 kn i mozete mislit kako sam ga platio......sve je to inspektorat rijesio + par zalbi i ugazivanje na njihovo krsenje zakona sto se tice toga HB-a (vidim da je i dalje tako, bar po onome sto ljudi pisu na forumima).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote