View Single Post
Staro 02.12.2015., 20:37   #17
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
kronologija danasnjih dogada : (ali prije cu zakeljiti prvotni mail da ne ispadne da muljam s datumima ,radi se o mjesec dana a bilo bi i dulje da danas nisam growao a pair) :



Prvo sam nad#kan poslao reklamaciju da su nesposobni, mjesec dana se igraju s 1 laptopom, nisu ga 3 tjedna ni otvorili, kome se trebam obratiti da se pokrenu

dodatno sam navratio kod njih osobno jer mi je usput kad idem na posel

kukao sam tam da kaj rade i povisio glas sto inace ne radim jer znam kak je raditi s ljudima, al kaj je previse je previse.Ja da mjesec dana zavlacim klijenta dobio bih praonu on so many levels

onda sam samoinicijativno zvao tog šefa tam, on opet koda se zbudil tek, kao je je u obradi je to.Kaze javit ce se danas.Ja pitam tko ce se kome javiti - da ja vas zovem ili vi mene
oni ce meni
ne javlja se nitko do 14:00, ja iz stolice uredske zovem oko 14:30, javlja se frajer je je bit ce do kraja dana .Ja si mislim do 4 radite, ajd dobro.
oko 15:30 provjeravam mail, vidim mail od njih
suza u oku, strecnulo me oko srca

rezultat je polovican, priznaju mi ekran koji je prdnuo da to je u garanciju al to kaj su strgani panti oni koji drze ekran ne priznaju da sam to kao ja kriv.

LCD poklopac kao i gornje kučište su fizički oštećeni (prevelika sila prilikom otvaranja, navojni stupići na mjestima gdje se drže panti su potrgani), te popravak ne ulazi u garanciju.

ne znam kaj bih rekao na to, laptop nije niti jednom pao.Obe plastikice oko panta su se strgale s vremenom.
Kako god bilo, samo nek ekran radi kak treba, ili cu ga odnijet negdje drugdje da mi poprave te pante i lcd poklopac, ili cu kupit novi (3 godine ga imam , za mene je to treshold ocito) .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote