View Single Post
Staro 12.04.2011., 13:15   #30
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Do jaja thread za jutro. Daj objasni malo ovo "nema zajebnacije x86 verzijama po PC-u" i "hrpa alata (...)".
Poveza si dvi rečenice. Prva je nema zajebancija sa OSX86, točnije OSX radi po defaultu na Macu (šta je i normalno), a na PC se može samo uz modove dobit / to na stranu.

Citiraj:
Ovo prvo ne kuzim, a ovo drugo mi nije jasno kako je to prednost Mac-a? Za PC ne postoji hrpa alata? Ni Adobe paket?
To san govorio samo za Apple only aplikacije, koje nemaju na Windowsima. Znači ako neko radi u Logicu, mora bit vezan za Mac ili koristit alternative tipa Cubasea, Abletona i sl. Napomenio sam da ni Wins ni OSX nemaju identične sve programe i da postoje alternative na obe strane
Citiraj:
I kako tocno mislis jeftinija kasnija nadogradnja? Cega? Softvera? Jer hardver bome nije jeftiniji, trbuh me tjedan dana bolio kad je frend pitao za cijene upgradeova hardvera u epl storu.
Mislim na software koji je IMHO dosta jeftiniji na Appleu. Šta se tiče HW to mogu zaboravit jer svi osim Mac Proa su teška smrt za nadogradnju.


Nadam se da sam malo rasvjetlio svoje točke, i ne napadajte mene

Citiraj:
e ovo ti je sine teža vrsta bullshita...slobodno ako si u zagrebu navrati do mene pa da zajedno slušamo čuje li se uopće (osim HDD-a) moj powerbook iz 2002 ili MBP iz 2009 dok rade.
Iz mog iskustva iMac (20" i 27") MB(p) ranije serije i ova nova, stvarno su tihi. I već san to napominja na prijašnjim threadovaima, imaju dobro rješeno hlađenje i dizajn.
Baja 001 je offline   Reply With Quote