View Single Post
Staro 19.02.2018., 08:07   #1279
Vucibatina123
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Pozdrav kolege rudari,

imam jednu MSI RX470, 18.2.1 drivere, platinum napajanje koje daje i vise nego dovoljno snage RX470 i i5 Skylake, pa sam se i sam odlucio probati malo opariti u rudarenju. Sve vrijednosti su stock, 30 GB page file, nista nije dirano ni OC-ano, ali zato imam 16 Mh/s!
Wattman kaže da grafa ne prelazi 59°C, memorija 1650 MHz, a GPU 1242 MHz. Probao sam se malo poigrati sa sliderima i podizati frekvenciju memorije, ali hashrate ne mrda...

Koristim Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v11.0 i minam samo ETH na dwarfpool preko uputa koje su stavljene ovamo na forum.

1.) Postoji li ovisnost hashrate koji imam i poola na kojem majnam?
2.) Postoji li ovisnost mog hashratea i tezine samog majnanja (ako je teze, onda mi hashrate opada?)
3.) Na koju foru vi neki dobivate te za mene suludo visoke brojke?
OK, kuzim da vi sa 28-30 Mh mijenjate BIOSe na grafama, ali moje mi se brojke svejedno cine pretjerano male cak i za stock jer vidim da neki uredno imaju preko 22 stock... Radim li ja sto krivo?

Probao sam rudariti i ETC preko Claymora, ali brzina jos gora - 15 Mh i ni u pola sata ne uspije naci jedan jedini share...
Dwarfpool pak javlja da je calc rate oko 60% veci od sent rate - treba li mi to sto govoriti? Je li to normalno?
Vucibatina123 je offline   Reply With Quote