View Single Post
Staro 11.02.2017., 21:37   #640
Godly
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
Pozdrav svima e sad ovako ja imam malo drugaciji problem pa molim za savjet jer pizdim

imam optiku i dodatni maxtv u drugom stanu
spojeno je ovako
stan 1
optika 2 routera jedan glumi converter drugi je sta ja znam uglavnom iz drugoga ide sve spojen net na komp 1, max tv i kabel do drugog stana

u stanu 2 sam imao neki nec router koji mi je samo propustao signal za stan 2 da sam imao spojen net i dodatni max tv
dolazni kabel iz stana 1 je bio ustekan u port 1 a u port 2 komp2 i port 3 dodatni max tv i sve radilo ko urica bez ikakvih podesavanja poslije factory reseta

e sad pocinju problemi jer sam morao vratiti taj nec i nasao sam novi taj adb o kojem svi pricaju pa reko da njega spojim da ne kupujem nesto drugo
kad ono problemi

sve je spojeno opet isto dolazni kabel u port 1, komp u port 2 pusta internet super
ali dodatni max tv NADA bez obzira dal ga spojim na port 2 3 ili 4 ocito je do konfiguracije ili podesavanja ovog ADBa ako on to moze uopce odraditi
e sada ako netkoo zna kako da natjeram da mi radi dodatni max tv ???
nisam bas u mrezama pa reko da pitam ovdje
cak sam razmisljao da kupim neki 4-5-8portni switch jel bi to pomoglo ili se da ovo srediti

dakle kroz dolazni kabel mi ide i net i tv pa mi manje vise treba nesto da mi podijeli 1 u 2 jer imam komp i dodatni max tv a neda mi se stalno prestekavati

hvala svi savjeti i preporuke dobrodosle
Godly je offline   Reply With Quote