View Single Post
Staro 10.01.2009., 19:20   #82
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Ivanozo Pregled postova
Od najave pratim taj Killzone 2, na gameplay forumu ga svi čekaj i mogu samo reći da je grafika sigurno najbolja što se tiče konzola. AI je fascinantan, kao i Multiplayer.

U europu dolazi 25. 2, u njega je uloženo 80 milijuna dolara, a vec nekoliko godina se "pravi".

Definitivno Must have igra za sve vlasnike PS3.

LOL konzola sa 512 mb, ali ima 8 jezgri procesor, taj ram je samo za operativni sustav u njemu...
Svima za oko zapinje tih 512 mb, pa neš ti, oni su stavili koliko treba, i da su stavili 2 gb, to nebi nešto puno povečalo cijenu.

Koliko sam ja upoznat, nije bas AI tako dobar, takoder ulozeno je nesto vise od 40milja (ne 80)....
Procesor nema 8 jezgri nego:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_(microprocessor)

Pa cudno mi je jer ima zapravo samo 256mb video memorije i 256 radne memorije plus toga mislim da se PS-u koristi GPU od 7800GTX ili 7900 kartice nisam siguran.... a demo je bio tezak negdje oko 800mb sa tri levela i pregrst detaljnih tekstura pa mi je malo cudno di su zbuksali sve...
Hmmm da, da su stavili 2gb morali bi raditi ispocetka redizajn maticne ploce a iovako su kasnili sa PS-om godinu dana za MS-om i Nintendom...
A izgleda da nisu uzalud potrosili toliku lovu (mislim nije igra govno )... za sad
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote