View Single Post
Staro 10.09.2019., 08:12   #822
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Citiraj:
Autor dani77 Pregled postova
Evo jedan lažni delivered status. Paket nisam primio, u vrijeme potpisa bio na poslu.


Epilog:


Išao u glavnu poštu u Osijeku i dobio ispis digitalne dostavne knjige (potpis švrljotina). Paket je nestao od pošte do zgrade (). Od susjeda u zgradi nije nitko preuzeo.



Šaljem prigovor na info@posta.hr, nakon tri tjedna mi se odgovara da sve prigovore trebam poslati na info@posta.hr. I tako dva puta. Treći puta mi ista osoba odgovara da trebam poslati i na prituzbe.povjerenstvo@posta.hr
Pritužbe povjerenstvo nakon tri-četiri tjedna šalju pisanim putem da su pošti poslali upozorenje da mi se moraju očitovati o prigovoru.


Očitovali su se:
"Poštovani gospodine *********,

nastavno na Vaš prigovor u kojem navodite da Vam pošiljka LE*********CN nije uručena, obavještavamo Vas da se prema dostavnoj knjizi predmetna pošiljka smatra uručenom, no obzirom tvrdite da ju niste preuzeli niti prijem iste potpisali, napominjemo da Hrvatska pošta nije mjerodavna za utvrđivanje vjerodostojnosti potpisa, već su za to mjerodavne nadležne državne institucije, iz čega proizlazi da nismo u mogućnosti niti potvrditi niti osporiti vašu pritužbu.

U slučaju neslaganja, obavještavamo Vas da u HP - Hrvatskoj pošti d.d. djeluje Povjerenstvo za pritužbe potrošača pri HP - Hrvatskoj pošti d.d., Branimirova 4, 10000 Zagreb, kojem se u roku od 30 (trideset) dana od dana primitka ovog odgovora možete obratiti radi zaštite svojih interesa, sukladno odredbi članka 54. stavka 5. Zakona o poštanskim uslugama (NN 144/12, 153/13, 78/15), kao i na adresu e-pošte: prituzbe.povjerenstvo@posta.hr"
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline   Reply With Quote