View Single Post
Staro 01.07.2011., 08:50   #78
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Evo, na nagovor forumaša (i vas) tj čitajući sve najbolje o antecu općenito, kupim antec 300. Rekoh pila od kućišta.
Imam neko neon kućište po 200-300 kn. Mogu reći da je neon što se tiče čvrstoće izrade i vibracija daleko bolji. ANtecu se stranice izvijaju. Prednost su veliki ventilatori. Inače se bavim glaz produkcijom pa mi treba tišina u "control roomu" i sa neonom sam to postigao sa spužvicama itd..I prednji vent na neonu vuče "odispod". S antecom nema šanse jer prednji otvor je, jbg prednji otvor! Sve dolazi van iz tog otvora, iako su nečujne komponente unutra. Osjetim vibraciju koja dolazi od hladnjaka procesora, koji je također preporuka forumaša.Kupio vent 120 za naprijed da hladi diskove, pa to traktoriše. Ok možda je vent kriv, ne znam mu ni ime. Na 7v neće da se pokrene, sve ostalo je glasno. Na antecu se hdd šarafa standardno, to mi se ne sviđa. Dobro je što je napajanje dolje. Nakon stavljanja taaanke spužve od 3cm na stranice, stranica se vitoperi prilikom zatvaranja i odvaja od prednje maske. Dakle, ventilacija je ok, ali nema neke opcije za dampiranje i diy absorbiranje šuma. Jbg. Ako bi netko kupio za 100kn jeftinije, tu sam.
tomycrosound je offline   Reply With Quote