View Single Post
Staro 16.11.2010., 09:19   #438
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Najgore je što će kažnjavat za blicanje i to, ponovo, normalne ljude dok će blesani bit ignorirani, kao i uvijek. Treba kažnjavat ove koji se voze bez svjetala (ne znam koja je budala ukinula 24/7/365 svjetla) jer su opasni, pogotovo metalic-sivi auti. Nedavno išao busom oko 8 ujutro prema Bosni i bila magla. Dakle nije mrak, ali treba svejedno imat svjetla, jer ne vidiš prst pred nosom i onda se nađe pametnjaković sa metalic-sivim passatom bez ikakvog svjetla. Ne vidiš ga dok mu se ne približiš, a da ide iz suprotnog smjera, zabava zagarantirana . Mislim, koliko glup moraš bit da ne upališ niti jedno svjetlo, a imaš i maglenke. To se dodatno kažnjava, ako su ugašene za vrijeme slabe vidljivosti ili upaljene kad nema potrebe. Jedno je kad ti crkne jedna lampa, a drugo je kad je netko kreten i ne pali svjetla po magli ili po noći. Još su bolji oni koji natrpaju svega i svačega u auto, ali ne spuste svjetla pa svjetle nebu pod oblake (čak i moj renault 4 ima mogućnost spuštanja snopa svjetala tako da nema opravdanja).

Ovo za blicanje, sam doživio prije 10 godina, nije to ništa novo da te kazne za upozoravanje na sačekušu. Uvijek oni mogu nać zašto bi te kaznili.
Što se suda tiče, ja se žalio i stiglo mi gotovo riješenje suda, a frend morao na sud objašnjavat zašt je parkirao negdje. Izgleda da zovu kak im se sprdne.
D1viry je offline   Reply With Quote