View Single Post
Staro 24.02.2018., 15:56   #7399
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,008
Brkate stvari, a niste još ništa dokazali već tumačite zakon kako vam odgovara i držite se toga

EOD od mene po ovom pitanju, al bilo bi mi drago da se potrudiš i pošalješ mail u servis i inspektoratu na tumačenje zakona pa da me razuvjerite, jer bi tako mnogi forumaši bili u plusu. Ovo što mi raspravljamo je sve rekla kazala.



EDIT:

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Zakon kaže da zamjenjenom dijelu jamstvo teče ispočetka, to bi se moglo čak protumačiti da teče onoliko godina koliko laptop ima jamstvo.
Ako laptop ima jamstvo 3 godine, onda ide novo jamstvo od 3 godine na novi HDD.

Dosad sam mislio da nešto ipak znaš, al morao sam napraviti citat ovog bisera da ostane za svagda zapisano kakve nebuloze si u stanju napisat, i koliko nemaš pojma o čemu pričaš u ovoj temi.


Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Hvala bogu da ti samo EOD preostaje. Mi dokazima, člancima zakona i to nedvosmislenim ti po nekim poslovnim pravilima servisa kojima tebi isperu mozak voditelji da koristiš APP metodu što više možeš. A kad treba to na papir, onda se "izlazi u susret"..... Možeš misliti.
Lol, šta si neki pubertetlija pa te pale te fore moj je tata jači od tvog? Niste dokazali apsolutno ništa osim da tumačite dijelove zakona kako vam paše, ovisno o slučaju. Kažem još jednom, pošaljite mail inspektoratu i servisu da se izjasne pa stavite ovdje. Meni će prvom biti drago da sam u krivu

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 24.02.2018. u 17:10.
Pupo je offline   Reply With Quote