View Single Post
Staro 08.03.2019., 14:26   #1094
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
a jel ima šta naprednije za zidove ?
dal šprica ili kakav hi teach valjak?
samo kvalitetniji valjak i malo pogledat po netu tehnike i dobar si, za coskove cetka koja je odrezana pod koso s duzim vlaknima, ako ih se odmah opere trajat ce koliko i stan/kuca, ovo sto se inace vidi u video materijalima gdje oni spricaju je samo kad je doslovno savrseno ravan zid i kad je sve radeno od nule, cim moras uklopiti ispod neke boje moras sto puta prelaziti, nikad to nebude tako dobro kao s valjkom. Cijene se krecu za kvalitetnije sustave od 15t kn na vise, posto je tlak na 100-150 bara.

Moj odgovor finalni bi bio samo "high tech ruke" = tvoje

Citiraj:
Autor Stanky069 Pregled postova
Kao sto kolega kaže... Za zidove nula bodova...imam neki skuplji od 80€...

Ograda je ispala ok jer su letvice starije već pa ne izgleda loše,ali za finije radove nije.

Čak sam i radijatore stare uspio s njim ofarbati,ali nisu bas 100% ispali.

Ali zidove nisam nikako uspio lijepo,ispadne sa valjko puno bolje.
malo kvalitetnija boja i slobodno ju mozes jace razrijediti, neznaci da ce biti boja slabija vec da ce ti se ljepse razliti, nakon sto nitro/razrijedivac ili neki treci razrijedi tu gustu boju odmah pistolj lakse izbacuje van i prakticki vise trosis razrijedivaca nego boje. Meni inace savjetuju da stavim do 30% kao sto pise po tehnickom uputstvu, ali nisu to uvijek idealni uvjeti pa sam znao stavljat preko ljeta i blizu 50% zato sto prebrzo susi.
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 08.03.2019. u 14:34.
fre@k je offline   Reply With Quote