View Single Post
Staro 27.05.2019., 14:03   #23
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
nije da RUNE nije obuhvatio, nego je RUNE valjda slao svoju namjeru općinama, i onda su općine ili prihvatile ili nisu. one koje nisu prihvatile njihovu namjeru građenja, nisu na mapi. ovi koji jesu prihvatili , bi trebali tu optiku vidjeti kroz 36 mjeseci od datuma početka građenja. (kako je meni prošelnik to objasnio, a sad koliko ima istine ....).
a za početak građenja, čekaju se pare od EU-a.

ono šta mi baš nije jasno je - za EU fondove su se kandidirali i komercijalni isp-ovi, koji će onda dobiti lovu od EU-a za gradnju infrastrukture. pitanje koliko će te love biti potrošeno namjenski, a koliko za "gradnju infrastrukture"
Ako se radi o EU, nece EU na lijepe oci dati pare nikome. Oni su dobili iznos na temelju projektne prijave koja je ukljucivala 99% odredjena vlastita sredstva, ne povratna sredstva itd itd a sve na temelju nekog troskovnika. Oni jednimo mogu prikazati racune koji su fiktivni ali ne vidim da se itko od velikih igraca igra fiktivnim racunima jer se to provjeri u cas sa strane porezne.

Od ove godine postoji obaveza prijavljivanja na mjesecnoj bazi ulazne racune poreznoj. Ovi odmah vide kome je sto fakturirano i dali je s druge strane placen pdv.

Ako je telekom dobio neke novce za izgradnju infra ja fakat ocekujem da se to i odradi.
mann je online   Reply With Quote