Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 26.10.2016., 13:49   #449
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Taj uređaj je radio najbolje na iosu 6 ili 7 (ili koji je vec dosao s njime). Svaki veci udpate, performanse su isle dolje barem 15%. Meni je danas neupotrebljiv i nakon factory reseta sa zadnjim udpateom. Sluzi za pokazat slike na prezentaciji. Surfanje ? Hehe, da, ako zelis cekat da ti se "tastatura" otvara 5-6 sekudni

Isti slucaj sam imao sa Iphone 4s.... Tako da je jedini apple uređaj kod mene onaj koji generira novac, iMac (sa verzijom 10.9. i tako ce ostati do starosti)

Možda ekipa ima drugačija iskustva, ovo je moje
slazem se, imam doma jedan iPad 4 16gb (iOS 10.1) i jako loše radi, bas ono loše kam god kreneš...

iPad mini 2 na istom softu puno bolja situacija (ipak je A7 čip unutra) al opet nije super...
ono sto mi se ne sviđa kod Apple-a je to guranje novog softa na sve uređaje a pogotovo iPadove, kod njih je optimizacija bas uzas i vidi se da devove boli đon za iPad dok recimo iPhone 5S sa istim A7 čipom radi odlično, nebi opce rekao da je isti čip u oba uređaja...

imam doma jos jedan ajfon 4S al taj ce ostat za vijeke vijekova na 7.0.2 i radi jako dobro

ja trenutno koristim LG G2 i ima android 5.0.2 koji je sluzbeno zadnji soft za taj mob i sve 5, mob radi ko munja, apsolutno nikakvih problema sa njim, zasto apple ne radi istu stvar i jednostavno na starije uređaje ne pušta nove nadogradnje??

iPad 4 je po meni trebao ostat na iOSu 6 na kojem je radio fantastično, mislim da je vec na iosu 7 poceo štekat

e da, jel ima tu korisnika Air-a 2, kak on radi na 10.1?
Spikeman je offline   Reply With Quote