View Single Post
Staro 18.01.2009., 21:31   #86
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Sve 5 al` najezio sam se vidjevsi kablove.
Koji si klinac uopce vjesao lcd na zid kad nemas mogucnosti ukopavanja kablova nije mu valjda i polica tijesna.

EDIT: Da sam na tvom mjestu radije bi isao sa kutijom od rigipsa na zid debljine nekih 10-ak cm, a da bude siri od LCD-a 10-15 cm sa svih strana, sto bi ti ujedno bio i paravan za kablove.
Kao sto rekoh, uopce me kablovi ne smetaju i s kablovima zivim vec skoro 30 godina ja ih uopce ne primjecujem, a kome smetaju to je njegova osobna stvar , kod mene se i zena vec odavno navikla da kablovi uvijek postoje osobno uopce ne razumijem to vase cjepidlacenje i potrebu za skrivanjem kablova, pogotovo sto se u takvim slucajevima najezim onda od pomisli da nesta trebam prespajati sto je kod mene uvijek vrlo cesto, bilo na poslu ili kod kuce.
Sorry decki, mi smo tradicionalnija sredina i vrednuju se i dalje rukotvorine pa bolje da je tabletic nego da je prazno , a i cini mi se da sam i nesto starija generacija od mnogih ovdje na forumu pa nemojte zamjeriti nisam podlozan kalupima ponasanja i trendovima , nazivali vi to kako god zelite, meni ne smeta !
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!
Cor je offline   Reply With Quote