Tema: WhatsApp ?
View Single Post
Staro 24.12.2013., 12:53   #32
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Si siher? Pitanje šta su mu "neke stvari", po ovome kak koristi 0.facebook te neke stvari bi mogao bit i punokrvni face te nekakvo dopisivanje jer voli "kuckati po qwerty tipkovnici". Znaci lako možemo zakljucit i da mu e treba punokrvni smartphone. Kad smo kod toga rijetko tko koristi baš smartphone u potpunosti (za browsanje, forumašenje i facebook te IM nije smartphone al baš ga većina koristi upravo za to , i to kažem iz razloga što sam sve to radio na staroj nokiji sa java aplikacijama za istu namjenu tako da ...).
Blablabla. Zaključio si kako tebi paše, ja ne dijelim to mišljenje, pročitaj još jednom njegove postove
Btw, suludo je uopće ići u ovako debilnu raspravu, helou, SMARTPHONE i no data tarifa?!?!? Smijeh.

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
A glede podatkovne tarife: itko malo discipliniraniji može preživjet bez iste na smartphonu. Samo je stvar komocije hoćeš li lovit besplatni wireless, živjet na određenim lokacijama gdje imaš taj wireless ili ćeš (ko ja sad) iz auta dok cekas forumašit i surfat webom .
Mobitel smatram potrebom. Ergo MORAM ga imati, doduše, imam ih nekoliko, zbog potrebe posla, no to je nebitno za raspravu. 2 su smartphonei, a na svima imam podatkovne tarife aktivne, jasna stvar. Ovisiti o kako pokretač teme tvrdi o ukradenom wifi-u, ili o dolasku kući, je meni stupidno jer kako rekoh gore - imaš smartphone - mobitel ti je potreba - jednako tako je i podatkovni paket potreba - ako nije - ne koristiš ništa od messengera, browsanja, mailova, teamviewer, tapatalk, online storage, itd. - koristi dumbphone bez problema.

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Sve ovisi o potrebama / navikama korisnika. Tvrdit da smartphonu treba nužno podatkovna tarifa zato što smartphone eto sam po sebi valjda to podrazumijeva je u najmanju ruku pogrešno (osim ak ne radiš u nekom od mobilnih operatera kojima je ta logika posve normalna).
Da, sve ovisi o potrebama i navikama korisnika. Ali to ne mijenja činjenicu da AKO TI TREBA IŠTA od funkcija smartphonea, imati istog, a nemati stalnu podatkovnu povezivost, je debilana žešća. Ako imaš npr ekipu s kojom poslovno surađuješ i vršiš korespondenciju putem skypea ili maila, a koristiš smartphone bez podatkovne tarife, spajaš se putem ukradenog wifi-a ili tek kad dođeš kući, a klijent te treba ODMAH, di je tu point smartphonea? Ili frend pošalje poruku na whatsapp da mu je pukla guma i da dođeš pomoć, a ti poruku vidiš za osam i pol sati kad dođeš s posla... Itd. itd.
Da, naravno da posjedovanje SMARTPHONE-a PODRAZUMIJEVA podatkovnu tarifu, i NE, to nije pogrešno, jer onda smartphone kao takav nema ama baš nikakvu funkciju, bilo to tebi jasno ili što je očito, ne bilo ti jasno, jer kako rekoh, onda ti ne treba smartphone nego dumbphone. Nebitno jesi ga kupio ili dobio što je rodney aludirao, jer ako ti ne treba, jer ne koristiš njegove funkcije, prodaj ga i kupi dumbphone, ostat će ti i novaca, a ako si imao novaca za kupit smartphone, a 'nemaš' novaca za podatkovnu tarifu, onda je to opet žešća debilana, jer su podatkovne tarife koliko, 50kn mjesečno na bonove (ne znam jer imam pretplate).... Itd., besmisleno je raspravljati o ovoj tematici, poanta je jasna, ako nešto trebaš, kupit ćeš i koristiti, a ako nešto ne trebaš, a kupiš i ne koristiš ama baš ništa što to nudi i još tvrdiš da si kupio jer možeš a ne trebaš, to je ono, na n-tu.

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Također ću napomenut da ažuriranje androida (aplikacija) može biti podešeno da se odvija samo na wifi.ju.
Ma daj, tell me more
Kakve sad veze ima ažuriranje aplikacija sa korištenjem messenger appova, mail-a, skype-a, teamviewera, pristupanja pohranjenim pdf-ovima na dropboxu i sličnim servisima, browsanja, itd. itd. itd....??
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline