View Single Post
Staro 25.02.2018., 19:35   #4662
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Krasan review. Bravo kolega, svaka cast na trudu.
Hvala! Ali prije bih rekao da je to osvrt na jedan uređaj koji se može iskoristiti za Libreelec i da sve radi (wifi 2,4 i 5Ghz), da radi bluetooth, daljinski i sve bez frke. K tome ima i dobar hardware da se iskoristi za igrice i klasicni android. U biti ja ga koristim za dual boot i zato sam ga uzimao. Znam da sam i sam bio u dilemi što uzeti, pa čitao hrpu reviewa, pa su bile ponekad i kontradiktorne informacije. Ali na kraju sam ga uzeo, isprobao, vidim da sve radi pa evo dajem preporuku nekome tko želi otpirlike takav uređaj da zna što gledati.

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
DRM Rights ? Piči li Youtube u 4k ? Kakva je situacija sa Netflixom, ide li bar na 1080p ?
4K youtube ide bez problema. Za Netflix ne znam, ne koristim ga. Ali vidim imaju predinstaliranu Netflix aplikciju tako da sigurno radi ali ne znam da li ide u 1080p.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Cini se da nema Widevine L1 i HDCP 1.x potrebne za 1080p Netflix. Rijetko koji kinez ima doduse.
Ako mogu kako istestirati ili nečim provjeriti javi pa pogledam, nije problem.

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Da, evo baš imam priliku sa Mecoolom se družiti, bome oni imaju. Youtube u 4k 60fps, Netflix u 1080p. Nije loše za box od 200 kn .
Gledao sam i taj uređaj za nabaviti ali mislim nije imao bluetooth ili nije podržavao libreelec pa sam ga preskočio. Alternativa ovom Zorke-u bi bio Khadas VIM 2/8 koji je cca 50 eur na talijanskom skladištu. Za njega znam da ide i andorid (čak i oreo), libreelec, pa čak i linux. Ali je loše riješeno hlađenje i ima s905x pa ga nisam uzimao. Igre idu malo bolje na S912 chipsetima.



Ako želite da još nešto isprobam ili istestiram dodatno, samo javite, budem uzeo vremena pa pogledam i javim.
alengrosevic je offline