View Single Post
Staro 19.11.2011., 20:15   #640
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Pozdrav svima, već sam slično pitanje postavio u drugoj temi, ali nisam dobio odgovarajući odgovor pa se nadam da ćete mi ovdje pomoći!
Malo sam proučavao prijemnike i suzio sam izbor na slijedeća 3:
1. Lifeview NOTLV6TBOXHD 277.50 Kn
2. Infinity 8000 HD 379,00 kn (u Metrou 369kn)
3. Strong SRT 8110 HD 429,00 kn

Koji bi bio najbolji izbor?
Evo zahtjeva!
Služio bi mi isključivo za snimanje TV sadržaja i reprodukciju filmova putem USB Stick-a ili HDD-a.

Naime, ja imam Bnet digitalni prijemnik i preko njega na VHS snimam TV sadržaj (moja mama ne ja), a sve je spojeno na način da u VHS ide antena od Bneta (dakle samo analogni signal), a iz VHS-a u Bnetov receiver ide scart i na taj način ja mogu (iako nemam sve programe koje imam i preko receivera) na VHS snimati bilo koji program a na telki gledam nešto drugo, dakle jedan ne ovisi o drugome, a kad je VHS u stanby-u ja normalno mogu gledati TV bez obzira što antena ide preko VHS-a!

Dakle zanima me slijedeće: dali je sa ijednim od gore navedenih moguća ovakva izvedba a još idealnije bi bilo da iz mog Bnet prijemnika ide scart ili antena u jedan od gore 3 navedenih, s tim da mogu onda snimati jedno a gledati nešto drugo na TV-u!

Probao sam vam objasniti otprilike kako sam ja to zamislio i nadam se da ste me shvatili, a ukoliko niste, svejedno komentirajte pa možda kasnije ja uspijem to malo bolje objasniti!
Hvala.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote