View Single Post
Staro 25.02.2018., 02:08   #7405
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ajmo pričekati nekoga da provede to sve u praksu pa da vidimo tko gdje i kako.
meni se čini da je pupo u pravu i to skroz, ali strpit ćemo se.
Ja sam mišljenja da ne bi bilo problema. Samo m i treba jedan forumaš u toj situaciji da to provedemo u praksi.

Već je poslan upit na ministarstvo, no na tumačenje zakona znaju odgovoriti i po pola godine kasnije.... Jednom sam skroz zaboravio na to kad sam dobio odgovor. Na prijave reagiraju brže... mjesec, dva

Zato da to testiramo treba mi račun, papir da je zamijenjen neki dio i sročim dopis koji pošaljemo baš pismeno na trgovinu koji ja financiram/refundiram tom forumašu.

Ako sam u krivu, neće biti problema da to priznam, ali nije prvi put da smo tu na forumu pobijedili nedodirljive trgovce. Pošto već imam dosta staža tu, sjećam se kad smo Donki the Clown, ja i ostali zeznuli onog vlasnika Linksa kad je tu branio famoznu amortizaciju.... završilo je sutra kontaktiram pravnike pa se javim i nikad se više nije javio. Naravno da je u expresnom roku prestao s tom nebulozom naplaćivanja "amortizacije".
Dokazali smo i da na novi proizvod ide nova garancija, da vam ne mogu naplatiti povrat robe sa garancije... I da je ako je plaćeno daljinskim putem i dignuto u trgovini = kupovina daljinskim putem i pravo na povrat od 14 dana....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 25.02.2018. u 02:20.
Alfa_R je offline   Reply With Quote