View Single Post
Staro 23.10.2018., 20:11   #1084
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Imam 5.5" na U11, čak mi je i dosta to, fora u tome je kaj je malo nezgrapan, e taj problem je riješen na P3, znam da ima istu dijagonalu ko i U11 i ima malo mesa, al s tim bi se mogel nosit, zauzvrat, dobim bolju ergonomiju odnosno bolje ležanje u ruci, spram U11 za kojeg baš nemrem reći da U11 i ergonomija idu u istu rečenicu..

Omjer stranica je pak druga priča, i to me ne dira tolko, mada bih iskreno volio da naprave 6" ekran u tim gabaritima, al onda bi tu vjerojatno zub stavljali i te gluposti, bezeli bi valda bili minimalni..

Velim P3 nije novost s tim ekranom, al eto mogu reć da je taman za ruku..
Ok, tu je S9 al ne sviđa mi se taj zakrivljeni ekran, tu je preskupi zubati ajfon, koji mi baš nije drag..

Možda bi mi se S9 više uklopio u tu priču da nema zakrivljenog ekrana..

P3 mi je još nekak najzaokruženiji mob, trenutno, mada dok bi stavljal uz bok još neki mobitel, vjerojatno bi izbor bio dodatno otežan kod odabira..

Što se tiče prodaje rabljenog, tu Pixel gubi naveliko i s tim se treba u startu odmah pomirit, ajfon je tu bog i batina, danas kupiš, ak ti se ne sviđa, prodaš ga za pet minuta, a pixela jako teško, pa čak i ak se značajno snizi cijena..

Možda će taj zub za dvije-tri godine bit neizbježan na mobitelima, do tad bih htio uživat s mobitelom po odabiru bez tog, dok ih još ima
zvonac je offline   Reply With Quote