View Single Post
Staro 14.06.2018., 03:39   #1221
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Bogme U12+ ih je dosta uzelo na pik. Većina se po meni žali na dugmiće, zatim na ovaj edge squeeze i na kraju na bateriju.

I sad ja gledam po sebi koliko često koristim gumbe na mobu. Pojačavam i stišavam zbilja rijetko, onak, evo da bubnem neki prosjek, jednom tjedno Palim ga na fingerprint 95% vremena a ugasim na gumb. E sad koliko ovi njihovi haptic gumbi mogu biti nepuzdani u tim situacijama...

Squeeze i bateriju je po meni nezahvalno komentirati dok se ne isproba..

Btw pogledao sam recenziju od Markeza, čini mi se da uopće nije spomenuo onaj app ring (shortcut)? To mi se čini zbilja jako zgodno za imati... Lik je baš "odradio" recenziju..
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Cek sta? Jednom tjedno stisavas, pojacavas? Uff, ja ak nisam 50 puta dnevno stisno, znaci da sam zaboravio mobitel. Svaki video, glazbu, poziv...

Vezano uz recenzije. Ako netko bas ne popljuje mobitel jer ima neku ogromnu manu, vjerujem samo sebi hoce mi biti dobar ili ne. Pogledam i markeza, drazi mi je mr mobile cak ali vidljivo je da se hajpaju pixeli, samsunzi i iphoni, tj oni s jakim marketingom. Njihove mane se zanemare dok ista ta mana na nekom drugom uredaju je deal breaker.



te recenzije su posale sve totalno ofrlje, tko dobro ne plati dobije ofrlju recenziju.

vise se ne ide u detalje, vise se ne analizira OS, sitnice i detalji koji taj mob stvaraju prakticnim/neprakticnim...



tipa, recimo U11 ima double tap to wake - JEBENA stvar
drugo, ima slide down bilo gdje na ekranu da se spuste notifikacije, prejebena stvar

ima double tap na power tipku za quick launch kamere - mrak



meni su to toliko fenomenalni featuri da su mi doslovno deal breakeri. Recimo LG-e nisam mogao smisliti jer nemaju fizicki power button.

Koji je genije to odlucio izbaciti i staviti ga na fingerprint snezor na zadnjoj strani uredjaja...

meni je mob jako puno vremena zakopcan u stalak u autu... double tap je nevjerojatno koristan u toj situaciji.



pa nece spomenuti fenomenalan pro mode, o kojem Pixeli i iphoni mogu sanjati samo i mogucnostima koje pruzaju... halo, ima RAW fotkanje...

audio snimanje je ono u rangu dedicated mikrofona, za razliku od pixela i iphona koji u 2018-oj snimaju MONO zvuk, halo, MONO zvuk.


ona sema sa zadrzavanjem orijentacije ovisno kako drzis mob je bolesnoca, koliko puta na krevetu/kaucu moram ic prebacivat i gasiti auto rotation, pa onda zaboravim upaliti sljedeci dan, pa opet prebacuj... uzasno iritantno.



gledam taj rivju markezov, i samo cekam kada ce reci da su ipak trebali notch staviti...
Gabre je offline   Reply With Quote