View Single Post
Staro 13.06.2018., 00:18   #1304
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Računam na pad cijene do tad. A ako dođe novi, pogotovo.
Ne patim za flagshipovima pa da mora biti "zadnji". Ali ako bi do tada stvarno izašao novi i koji bi ujedno zamjenio sadašnju cijenu OP6. Hell yeah! Samo neka izađe!
Win-win u svakom slučaju.

Pa ovo sve zvuči predobro da bi bilo istinito.
Uz sve to čitam da rootanjem ne gubim jamstvo? Ma wow, milina.

Još si samo razbijam glavu zbog kamere, kopam po netu, tražim dobre recenzije. Pokušavam sam sebe uvjeriti da je i više nego dovoljna.
Pa makar da je malo bolja od ove na S7 koju imam, bi vjerojatno bio zadovoljan. Kamera na mobitelu mi puno znači jbg. Stalno nekog vraga naslikavam gdje god odem.
Zato sam prvenstveno krenuo od P20 Pro. Ali je kamera jedina stvar koja mi je privukla pozornost na taj telefon.
No osim telephoto kamere koja omogućava 3x optički zoom i visok sveukupni MP, baš mi i ne djeluje nešto zapanjujuće.

OP6 pak po svemu blista i po netu sama pozitiva o tom telefonu. Što ste mi i vi sada potvrdili. A da ne spominjem da je cirka 2000kn povoljniji.
Za te pare opremim OP6 sa kompletnim bundleom koji nude na sajtu plus 24 mjesečno osiguranje. Dayumn.

Kakva su vaša iskustva s kamerom? Vi koji ga imate.
Ma iskreno, ne zamaraj se s kamerom.
Previše je guraju u marketinški fokus, a nije toliko bitna niti su tolike razlike više.
Razbijat ćeš glavu oko tehničkih karakteristika kamere i nekih usporedbi, a recimo nitko ne spominje koliko promjena stock cam app-a sa Gcam-om znači (osim Mar-a i hvala mu na tome).
Dakle moj 3T ima prosječnu kameru, a nakon instalacije Gcam-a slike su se poboljšale jedno 2x.

OP mobiteli su jako kvalitetni uređaji, a najveća vrlina im je upravo softver (OS). Količina slobode i customizacije svega je nenadmašna, mislim da ćeš teško nazad kad se jednom navikneš na njih.

Samo eto, novi mob izbacuju svakih 6 mjeseci...i "T" serija je obično puno bolja od prve (ispeglane mane i sl. jel...)
Neo-ST je offline   Reply With Quote