View Single Post
Staro 13.04.2018., 11:34   #30
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 122
Citiraj:
Autor Ico_Zg Pregled postova
Haha, nisi pažljivo pročitao početak članka, to da su"danas" pustili u rad emitiranje televizijskog kanala u HD rezoluciji se odnosilo na 2007g.
Inače HRT2 HD će upaliti par dana prije početka SP, tako je uvijek bilo do sada.
da sjecam se da je tako bilo i prije 2 god? i prije 4 ako se ne varam...

al vjerujem da cemo dobro proci, Argentina koja moze zabit, ali bome moze i svasta primiti, ali znamo da mi s jacim protivnicima uvijek odlicno odigramo... Nigeriju necu komentirati osim da ce nas pretrcat sa svih mogucih strana medutim ako budemo cvrsti sumnjam da ce nam ista moc... i Island koji znamo kako igra, borbeni i sa srcem, ali nadam se da cemo im vratiti nasi mladi igraci, neiskusni su s repkom, ali bore se stvarno osudim se rec i vise nego ovi stariji... perisic mi se svidao prije dvije god igrao je ko zmaj, ali sad na ovim kvalifikacijama i prijateljskima mozda se nije htio forsirat ili ko zna sta mu je bilo, ali nadam se da ce odigrat ko i proslo prvenstvo.. modric, mandzukic, rakitic oni uvijek odigraju okej.. stopere da ne govorim uvijek su super, ali nas taj lijevi bok uvijek zajebava, desi se da odigraju jednu super i onda 5 kiksaju i obrnuto, kiksaju kad najvise treba... sve u svemu nadam se prolasku grupa, a s ovakvom ekipom ako se posloze u glavi vjerujem da mozemo cetvrtinu, polufinale odigrat samo tako nije da pretjerujem jednostavno kad se pogledaju i ostale drzave dosta njih ima igrace po top klubovima, ali mislim stvarno da imamo jako velike sanse...
ruki31 je offline