View Single Post
Staro 30.01.2013., 18:11   #143
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
e vidiš, tu je mali problemčić. Već dobrih 5-6 godina, točnije od 2008. godine čekam ovakvu igru. Kakvu ?
Igru koja ima dušu, koja je rađena prvenstveno iz ljubavi, a ne iz para. O čemu govorim ?

Govorim o igrama poput d2, ut, cs, wc3, sc.
Znam, nabrojao sam razne žanrove, ali mislim da me pametni shvaćaju.
Igru su radili zaljubljenici u ovaj žanr, radili su na njoj 6 godina. Oni su digli prego 2mil $ uz samo donacije od community-a, mislim da je već sada ta brojka puno veća.

To ipak nešto govori, d3 je dobra igra, ali daleko od toga da će se moći mjeriti sa PoE, možeš i ovo moje zapisati pa se vratiti za par mjeseci. Mislim da i već sada prestiže lagano d3 po igranosti. PoE nemože nikako biti klon diablu 3, jer je jednostavno drugačija igra lol. Isti žanr, ali drugačija igra. Pa ako pogledaš samo gemove i skill tree sve ti je jasno. U d3 takve slobode nema. Imaš feeling kao da postoji jos 1500 identičnih likova kao što je i tvoj, jedino što ganjaš u igri su itemi. Fck that.

Igra je kompeksnija, put svakog heroja moze biti drugačiji zahvaljujući kombinacijama gemova, orbova, passive pointsa i tako dalje i tako dalje.
Izbor je puno veći, sloboda je veća. U diablu 3 si kao mulac koji grinda bez mozga, nhf. Ali drago mi je da će nekolicina ostati na diablu 3, to su igrači koji pate na grafiku,efekte,animacije,brainless sistem igranja (u PoE blage veze nemas kuda ides, dok sve ne istrazis, nema one brainless strelice koja te vodi vamo namo). Jednostavno igra zahtjeva bar malo mozga, a takvih igara je sve manje, znam da zvučim ofucano, ali ovo je prva igra u ohoho godina u kojoj mogu uživati par sati tjedno u slobodno vrijeme, i nije mi žao tog vremena.

Mislim da će sve više i više igrača počet shvaćat vrijednost ove igre, a mislim da se to i vidi po forumima. 50% ljudi flejma kad prvi put upali, ali tko god je probao je ostao u igri, pitam se zašto.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote