View Single Post
Staro 30.01.2013., 13:50   #141
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ja sam sigurna da će u finalnoj verziji ovo ispasti čisti D3 klon ,
evo danas je 30.1.2013 , pročitajte ovaj post 30.1.2014
Kako su gore rekli, ako će biti zabavnija od Diabla (a sudeći po dosad viđenom hoće) može biti klon, iako mislim da u konačnosti neće, jer većina je dobila ono što Diablo nije isporučio, i to još besplatno.
Vidi se da su najbolje ideje pobrali iz više igara - aure sa rezerviranom manom iz Titan Questa, kao i shared stash, randomizaciju levela iz Diabla 2, a u konačnici dobili mišung najboljih ideja u jednom mjestu

Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Exactly. Jedino mjerilo je koliko će ljudi igrat obe igre za godinu dana.

A ovo mi više zvuči kao uvjeravanje samog sebe da je D3 najbolja igra ikad. Jer kako priznat da nešto što je besplatno može bit bolje od nečega što si platio 400 kuna? Ili preko 700 u slučaju CE.

Dobra stvar s konkurencijom tipa PoE i T2 je što će se i Blizzard morat puno više potrudit. Nije slučajno ni šta su debelog makli dalje od Diabla
Ja nasreću svoj D3 nisam platio punu cijenu, iskopao bi si oči da sam platio 450+ kn
Istina da sam dobio 500+ sati game timea, al nemam više što raditi u igri osim hardcorea. S druge strane Path of Exile ima svoj mapworks, koji je kao i game world randomiziran, te nema mutavih checkpointa. Ne mogu više gledati one monotone lokacije u D3, žmirećki se može proći area. Za razliku od Diabla, u PoE ovdje bijeli itemi (famozni trash) mogu biti najvrijedniji itemi u igri, ovisno o socketima i base kvaliteti.
Potioni si zanimljivi (moguće je skombinirati svašta, pa i još nešta), a o skill treeju nema se što reći, jer bi rasprava trajala duže nego sjednica sabora o godišnjem proračunu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote