View Single Post
Staro 16.02.2012., 14:47   #1
Perica_barii
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bar
Postovi: 20
Asrock - overclock King natjecanje

Naime sredinom Januara je ASrock pokrenuo globalno OC takmicenje na kojem se jurio sto bolji rezultat u 3dmark11 benchmarku sa single card, single GPU kombinacijom. Zbog neazurnosti AMD-a i ne izlaska oficijalnih drajvera za 7970 karticu, za takmicenje najbolja kombinacija je bila gtx580 kartica. Bile su dve kategorije, jedna sa SB-e (2011 socket) i jedna sa SB (1155 socket). No da ne duzim sa uvodnom pricom previshe, uzeo sam ucesca u SB-e kategoriji i osvojio overal nagradu sa rezultatom od 12773 poena i karticom koja je to odradila na taktovima 1620/1317 (gpu/mem).

Link ka takmičenju i pravilima igre || Link ka 3dmark11 verifikaciji

I naravno tabela sa rezultatima:



Ono sto treba istaci je odlican posao koji je Asrock odradio sa organizacijom i naravno sa kvalitetnim plocama sa kojima sam bio prijatno iznenadjen. O MSI lightning seriji kartica ne treba trositi reci, po meni jedne od najboljih serija kartica trenutno. Samo ako pomenem da kad se kartica prebaci na CB bios taktovi joj budu 780/1000MHz, a da je krajnji domet 1620/1317 - sto je preko 100% OC!

Tim HWGURUS je osvojio obe kategorije, nas clan iz HR Quake je bio prvi u SB kategoriji a moja malenkost u SB-e kategoriji. Treba istaci i ucesca nasih kolega trut_bara i Milentija koji su u jakoj konkurenciji osvojili tjedne nagrade.

Podrobniji izvestaj na sladecem linku : LINK

Zadnje izmijenjeno od: Perica_barii. 24.02.2012. u 17:15.
Perica_barii je offline   Reply With Quote