View Single Post
Staro 11.06.2019., 01:21   #4608
DaSha
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2019
Lokacija: Mostar
Postovi: 6
Pozdrav ekipa. Ako može usluga i pomoć slaganja neke optimalne konfiguracije, zahvaljujem mnogo.

Želim konfiguraciju od 6000-7000kn ili, pošto živim u BiH, cca 1700 - 1800KM. Čitavu konfiguraciju planiram kupiti ovdje - http://www.genelec.ba/ pa bih vas zamolio da tu stranicu gledate kao referentno mjesto prilikom preporuke konfiguracije, jer mi je tlaka nabavljati komponente s više lokacija. Slobodno računajte komponente u KM pošto je BiH stranica - dakle, max. limit je 1800KM za čitavu konfiguraciju (marka gore dole nije problem, naravno).

Navedeni limit ne uključuje periferiju (monitor, tastatura, miš, zvučnici...), niti original Windows OS.

Od PC-a želim da bez problema pokreće alate za grafički dizajn (photoshop, illustrator, indesign), vrti moderne igre na relativno visokim postavkama, te generalno da je PC stabilan, brz i sposoban iznjeti zahtjeve modernih aplikacija i igara. Ne planiram iduće 3-4 godine vršiti neke znatnije izmjene na PC-u, tako da bih želio odmah imati neku dugoročniju/pouzdanu konfiguraciju. Ne znam jel potrebno naglasiti, al vrlo bitno mi je da se PC ne pregrijava.

Ako išta znači, monitor koji imam je Dell U2412M.

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 11.06.2019. u 06:46.
DaSha je offline   Reply With Quote