View Single Post
Staro 22.11.2010., 12:05   #21
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Čestitke na kupnji!

Evo ja bih se pridružio ovoj temi sa par pitanjaca!

Ja imam ovaj monitor LG M2794DP i kao što možete vidjeti nemogu ga koristiti bez njegovog postolja, odnosno nema pripremu za zdini nosač!!!!

E, ajmo sada da vidim vaše kreativne, ali ne nebulozne ideje kako to izvesti, dakle kako ovaj monitor prenamjeniti da ga mogu mountati na zid, ili na "ruku" jer mi je već dosadio na stolu!

Dali je takvo što uopće moguće?
Hvala!
A sve je moguće osim drvenog šporheta (peći)!!!

Malo se šalim, ali moglo bi se napraviti neki custom nosač. Znači naka "ruka" koja se montira na zid i na kraju slozis neku vrstu klijesta koji ce monitor obuhvatiti odozgora i odozdola te tako drzati monitor. Narano ta klijesta bi trebala biti oblozena gumom da ne osteti monitor i trebalo bi biti pomicno da se moze staviti na manje i vece monitore. Sad, imam u glavi ideju kako bi to moglo biti izvedeno, da imam taj problem, otisao bih do nekog vjestog limara ili metalne radionice i s njim slozio takav mod. Naravno, to bi nesto vise i kostalo, zezancija sa svime, utroseno vrijeme i trud, ne znam da li bi ti bilo isplativo. Mozda bi ti jeftinije bilo da prodas monitor kakav je, i kupis neki sa pripremom za zid ako ne mozes ovako vise koristiti monitor. Drage volje bih ti rekao neko jednostavnije rijesenje, no u ovoj situaciji, nije lako do njega doci.

sretno!
alengrosevic je online   Reply With Quote