View Single Post
Staro 21.12.2010., 13:53   #942
Hrc555
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: th
Postovi: 12
Znam ja šta piše u zakonu. Ali oni da imaju samo dvije čiste u glavi, sigurno se nebi tako ponašali i nastojali bi zadovoljiti svakog kupca makar i ne bio u pravu, zar ne? Ili misliš da će netko ići kupovati kod njih nakon što u google ukuca protis iskustva? Ljudi pljuju po Hgspotu ali tamo sam uvijek uspio odmah dobiti zamjenu neispravnog uređaja jer su htjeli provjeriti odmah da je komponenta neispravna a kasnije su mi i vjerovali na riječ.

Šta mi vrijedi kada mi netko provjerava 45 dana komponentu? Šta da radim u to vrijeme? A u DZP-u ti uvijek kažu da nikako ne nosiš na servis nego tražiš drugi, novi dio, iliti komponentu jer si se odnošenjem na servis odrekao prava na zamjenu uređaja ili povrat novca. Pa ti onda na servisu lijepo drže komponentu ili cijeli komp 45 dana ili ti znaju reći da je bila ispravna i naplate ti dijagnostiku a daju ti drugu ispravnu komponentu I to se je prečesto dešavalo.

Kako mene nikada u Lidlu nisu ni pitali je li ispravno to što vračam nego mi samo dali drugu istu stvar ili vratili novce ako nisu imali, uz ispriku da mogu pričekati par dana da dobiju drugi artikal od dobavljača pa će me nazvati kada dobiju ako želim čekati.

Iako baš ne volim ići u Lidl jer ne znaš ni hoćeš li kupiti mlijeko, zbog takvih stvari ljudi dolaze. A Protisu odlaze.
Hrc555 je offline   Reply With Quote