View Single Post
Staro 29.05.2012., 14:49   #1452
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
A što komplicirate, spomenuh je zato što mi je ona ostala u sjećanju. Možeš i s tom AC5 zaljepit, staviš trećinu zrna riže na čip(minimalno paste, ne stavit pol kile pa plakat kak je sve zapackano po kontaktima i kak neradi) i pritisneš ježić i to je to.

Uostalom, nemaš što izgubiti, uvijek možeš uzet 50kn i otić do trgovine kupit nove, to je najlakše. Kako god bilo, ovo sa superljepilom bi ostavio za zadnju soluciju i to nikako nemogu preporučit da se radi.

Bilo je onih zalman pastica malih za 7-10kn, one su bile jako slične ko keramik.
Ma kužim te ja, a ništa probat ću sa AC5 i meni je nekako zadnja opcija otić kupit VR002.


Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ni nema Ceramique za kupiti, to sam kupio prije par godina. Valjda bude držala i Arctic Silver 5. Procesore dobro ljepi.
Ima u adm-u 30kn.


EDIT:
Btw sad gledam iam dosta ježića za rame metnut, al ovaj veliki mi nije dobar za vrame ima tanku crtu u sredini, a treba bit po cijelom heatsinku od ispod da se može namazat, šta mi je najbolje sad učinit otić kupit vr002 il da nešto iskemijam tipa metnem na vrame ježiće od memorije, a da memoriju ostavim bez ježića to mi jedino još ostaje šta mogu napravit.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 29.05.2012. u 16:25.
Thermaltake je offline   Reply With Quote