View Single Post
Staro 10.02.2012., 12:01   #185
KR-DI
Premium
Moj komp
 
KR-DI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 361
Evo ja sam kupovao za frenda neke komponente (potrošeno cca 5000 kuna) kod njih i mogu reći da sam jako zadovoljan šte se usluge i brzine tiče. Kontaktirao sam ih preko maila (nisam regan na web shop), te zatražio da mi izrade ponudu za popis kompnenata koje sam im poslao u mailu, u roku od cca 15 minuta stigla ponuda, i nakon što sam uplatio stigla mi potvrda izvan radnog vremena (negdje cca u 22 sata navečer) da mogu sljedeći dan podići robu, evo stvarno jako lijepo i pohvalno od njih...
Ali imam i jednu malu zamjerku, naime kada sam došao po robu rekao sam da sam došao po narudžbu broj xxx-xxxx, i dečko mi to sve dao i sve je to OK, ali da me nije pitao ni kako se zovem, ni tražio neki dokumenat ili potvrdu da sam to ja uplatio, e to me malo razočaralo (znači mogao je netko drugi doći i podići to)...
Inače i s cijenama su čak jeftiniji koliko vidim od nekih svakodnevnih computer shopova, tako da svakome mogu dati preporuku za njh, i nadam se da će ovo ubuduće ispraviti, na što imam zamjerku...

L.P.
KR-DI je offline   Reply With Quote