View Single Post
Staro 19.08.2017., 13:54   #1
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Anidees Ai Crystal Cube

Pozz

Ne znam ima li u hr za kupiti, no skrenuo bih vam pažnju na ovaj case. Odlično kućište, vrlo kompaktno za E-ATX case,a sa prednje strane i na bočnim stranama je tempered glass, zatamnjeno i diskretno.

Support E-ATX, ATX, m-ATX, mini-ITX
Dimenzije : 402 x 311 x 404mm

Cooling options/support :
- Water cooling radijatori :
Front : 1 x 280 / 1 x 240
Top : 2 x 240
Back : 1 x 120
Bottom : 1 x 120

-Air
Front:140mm x 2 , 80mm x 3/ 4 x120mm with Fan Bracket
Rear:120mm x 1
Top:140mm x2 /120mm x 4
Bottom:120mm x 1

Malo fotki dok sam ga slagao ;







Unutrašnjost je podijeljena na lijevi i desni compartment, omogućuje zaista clean install

Glavni chamber


drugi dio

hdd cage se otvara poput vrata za lakši pristup diskovima


sprijeda


Ako želite montirati naprijed 4x120mm, moguće je uz pomoć nosača koji dolazi zajedno sa kućištem



Odlučio sam se za Anidees Halo ventove ( 39,8 CFM, 24,8 dBA )

brutalno izgledaju


Ovaj dio sa tipkama za paljenje/reset/vent kontroler/usb portovima se može premjestiti na drugu stranu ako vam kućište stoji lijevo na stolu.

Vent kontroler Ima off/low/hi settings

2x120mm radijatori na krov kućišta



1 na pod, ne zbog potrebe, ali eto, bio je pri ruci





Nemoš' ga uslikat kako spada bez pro opreme , nema šanse , ali vjerujte mi da izgleda do jaja ovako sve u staklu




Pros
- brutalno izgleda
- clean install bez pol muke
- watercooling friendly
- kvaliteta na razini razvikanih proizvođača
- dimenzijama malo za e-atx
- cijena

Cons
- ekšli ništa bitno, ako ću cjepidlačiti onda evo; ugradnjom halo fanova se smanjio dotok "svježeg" zraka, ostane nekih 5mm između prednjeg stakla i ventilatora. Kad imaš vodeno, to nije nikakav problem, ali ovi sa zračnim možda moraju dodati još neki vent da dovede zrak, npr ovaj na dnu kućišta da dovede zrak direkt grafi. Kažem i nije neki minus stvarno.


Na kraju cijena ; u casekingu košta 130€ , što mislim da je super cijena s obzirom na ono što dobijete.

Ocjena 5
vex je offline   Reply With Quote