View Single Post
Staro 21.08.2009., 17:02   #133
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,908
Čovjek je pitao za 24" LCD za 3,000kn. To je baš nezgodna cijena jer su TN-ovi dosta jefitniji od te cifre, a IPS/xVA monitor su 30-50% skuplji. Ako mu se ne žuri, dobar rabljeni LP2475W ili onaj jedan Benq bi bili izvrsna kupnja, a koštali bi otprilike tu cifru. Bed je što to gotovo nitko ne želi prodati

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ne znam zašto se trudiš.

Nekima je monitor nepotreban trošak, takvi neka se dive bojama na TN-u i uživaju.
A imaš pravo. Neka uživaju. Neki od njih će jednom doći na svoje i shvatiti uzrečicu koja ide: "jednom IPS, uvijek IPS"

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Mislim da je uvredljivo nazvati korisnike TN panela kompleksašima,ispravi me ako griješim...
Rekao sam da je uspoređivanje IPSa i TNa liječenje kompleksa ako se za usporedbu koriste samo osobine koje TN-ovi imaju bolje, a ne da su vlasnici kompleksaši. Postove treba čitati do kraja i s razumijevanjem.

Apsolutno se slažem da je večina vlasnika TNova zadovoljna s njima i da im ne treba ništa bolje. Poštujem njihov izbor i razumijem ih u potpunosti. Samo savjetujem da ako provode par sati dnevno za kompom da bi bilo dobro da investiraju u nešto bolje, pogotovo ako im osim za internet, edukaciju i igranje služi za gledanje videa i TVa.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote