View Single Post
Staro 15.10.2018., 15:32   #322
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
Je zna netko? Zovem jučer i danas cijeli dan, nitko se ne javlja, a ne da mi se ići tamo za niš... Uglavnom naručeno i plaćeno preko neta nešto, stavio da dižem u trgovini

Evo, ista situacija meni ovih dana. Naručeno preko weba u četvrtak, preuzimanje u poslovnici u Rijeci. Prvo dobio nejasni automatski odgovor o uplati (niti koji poziv na broj, niti što točno gdje upisati...samo cifra i br. računa firme u prilično čudno formatiranom e-mailu). Nakon par sati dobio službenu ponudu od poslovnice u Rijeci. Uplaćeno odmah po toj ponudi, uplata proknjizena u petak, status narudžbe (erp) nepromijenjen u subotu. Zovem poslovnicu u Ri, nitko se ne javlja. Ima dva broja, ni na jedan se ne javljaju cijeli dan (do kraja radnog vremena u 15:00). Zovem danas više puta, opet se nitko ne javlja. Šaljem mail... da bih uskoro dobio odgovor da je u mailu bilo navedeno da samo tražim ponudu, da ne mislim kupiti? Ali da budući da sam već uplatio, da će roba biti u poslovnici u srijedu popodne... mislim, što reći?


Jedina pozitivna stvar u ovom iskustvu je ljubazan i brz odgovor na poslani mail, unutar desetak minuta.



Ne razumijem kakav im je to web shop ako tako funkcionira? Iskustva s npr. Linksom i Uzijem su puno pozitivnija tj. sve funkcionira bez nekih velikih zavrzlama, poprilično jednostavno.
JC Denton je offline   Reply With Quote