View Single Post
Staro 13.01.2018., 23:42   #2743
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Nekidan, nakon 100 godina sam trebao Windows PC i instaliram originalne Win7 na laptop na kojem su i prije bili instalirani isti ti Windowsi i nakon što je instalacija završila ne radi tipkovnica i touchpad, ne radi ni externa tipkovnica i miš spojeni na USB 2.0.

Probam još dva puta instalaciju i instalacija OS-a prođe (za to vrijeme radi tipkovnica i touchpad) no nakon zadnjeg reboota i dizanja Windowsa više ne

Ok, uzmem PC složen na MSI H110 Pro-D matičnoj, spojim USB Tipkovnicu i miša i miš i tipkovnica ne rade ... ok, uzmem PS2 tipkovnicu i sad tipkovnica radi ali miš i dalje ne radi, isključim tipkovnicu i spojim pomoću USB to PS2 adaptera miš i sad miš radi, prvu USB tipkovnicu ponovno uštekam u USB i tipkovnicu naravno ponovno nemam no odradim instalaciju Windovsa sa virtualnom tipkovnicom. Instalacija završi, reboot i imam miš (PS2) ali nemam USB tipkovnicu. Ugasim PC, spojim PS2 tipkovnicu i USB miš, imam tipkovnicu ali nemam miša

Naravno MBO ima samo jedan kombinirani PS2 tipkovnica/miš ulaz i mogu se je***i

Onda uzmem za probu Win10 i sa njime i na laptopu i na PC-u tipkovnice i miš rade... i sad sam lud, trebam Win7, imam legalni Win7, a ne mogu ga instalirati i koristiti jer mi nakon instalacije tipkovnica i miš rade

Što napraviti?
bertone je online   Reply With Quote