View Single Post
Staro 23.12.2017., 21:26   #43
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Daj nemoj pisati birtijske priče po forumu, nije to državna firma da ćeš raditi na taj način da čekaš kraj smjene.
Radi se samo i isključivo o manjku ljudi, ništa drugo, vlasnici ne žele zaposliti još ljudi i uložiti u vozni park pa se događa što se događa, a sami radnici po skladištima i po terenu se ubijaju od posla.

A to da ljudima ne valja ni jedna dostavna služba to smo čuli već bezbroj puta, ne valja Hrvatska pošta, ne valja Oversease, ne valja DPD... klasika.
Evo rekao ti je i goc_mails da je problem (ne)kvaliteta ljudi i neradnika, ispijanje kava itd. Nisu to nikakve birtijske priče, niti vidim razlog zasto bi izmisljao, kada mi coviek u lice prica da mu je super tamo (ne znam jeli jos njihov zaposlenik), jer se sverca cijelo vrijeme na poslu. Nisam rekao da su svi takvi, ali ti stvaraju problem. Firma uzme ljude misleci da ce biti bolje a onda za mjesec dana ipak treba traziti nove ljude. I ne ne mislim da nema problema i u vodjenju firme.

Meni je prije par godina valjala svaka sluzba, pa i hrvatska pošta, jer sam valjda bio jedini u kvartu koji je narucivao online stvari izvan hrvatske. Sad kad udem u postu, jedno 10 minuta ide po paketicima da nade moj. S DPD i GLS samo pozitivna iskustva.
Princ288 je offline   Reply With Quote