View Single Post
Staro 11.09.2016., 22:30   #59
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
sestra i ja uzeli mobitele u neutrino mobile shopu, upravo zbog 24 mj garancije, reko da se ne natezemo s kinezima.... sestra uzela prije mj dana xiaomi redmi 3 pro, ja sam uzeo xiaomi redmi 3s.

prvo sto je i meni i sestri bilo cudno (posto smo oboje bili osobno uzimali mobitele u ducanu), da osoblje koje tamo radi, radi na sljedeci nacin: dodjes, kazes ja bi kupio taj i taj mobitel. lik uzima kutiju tog mobitela, stavlja u vrecicu, printa racun. niti rastvara kutiju da vidi dal je sve unutra, niti pali mob pred tobom da vidi da mobitel actually radi/ da je ispravan... imam osjecaj da kaj se njega tice, unutra je mogao biti i krumpir.

malo sam ostao paf dok sam morao trazit lika da izvadi kutiju iz te vrecice jer zelim vidjeti dal mob uopce radi. jer on je vec htio utrpat racun unutra i dati mi vrecicu u ruku. na pitanje da li je gore global verzija roma , zaposlenik odgovara s "nemam pojma".

zasad je (hvala Bogu) s mobitelima sve ok, ali interakcija, i gore navedena iskustva, ne ulijevaju povjerenje ako se bude trebala ostvarivati garancija..... :/
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote