View Single Post
Staro 21.10.2022., 15:53   #306
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
taj konkretni kojeg si linkao ima hdmi i usb-c (usb-c na dp ili hdmi kabeli postoje ili c na c ako ti monitor ima taj konektor)preko kojih se mogu spojit 2 ekrana, i isto vremeno se moze koristit i ovaj ugrađeni ako treba i to radi provjereno na starijim modelima, vjerujem da ce radit i na tom. Ne treba ti dock nikakav, a mozes i dock spojit pa preko njega. Ja imam od lenova usb-c dock i preko njega 2 vanjska monitora na DP spojena, a prije sam koristio direkt preko laptopa.
Znam, ali pitma za isksutav s dockom jer čovjek već ima dock, a moguće je i da će tri monitora htjet spojit


Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mi u firmi smo odustali od Lenova za radne stanice. Jednostavno nije na nivou sa softverom/driverima kao HP. Stalno nešto zafrkava, pa ubaciš USB slušalice i mikrofon pa ih ne prepozna, bluetooth ne prepozna i slične sitnice koje živciraju jako kad sve trebaš da radi odmah i sada. Ištekaš slušalice, ne prebaci automatski na zvučnike od laptopa. Baš ono - sitnice živciraju jako. Klijent sa 600+ Thinkpada stalno nešto ima probleme sa Quadro GPU-ovima i specijaliziranim softverom koji koriste.

Zadnjih 6 godina smo na HP-ovoj Zbook seriji, trenutno inženjeri imaju G3, G4 i G8, te smo naručili prošli vikend G9 da se obnovimo nakon 6 godina.
Moj G3 radi odlično nakon 6 godina. Imao sam dva problema - baterija mi se napuhala nakon 5 godina, zamijenio za original u servisu kod nas za 1200kn. I ona antiskliz gumica se odvojila kompletno, pa se koristilo super ljepilo. Na G3 i G4 modelu, kasnije su to promijenili da ne ide svuda okolo nego samo u kutovima.

Prošli tjedan smo naručili 6 Zbook-ova, jedan Elitebook 850 i G470 17.3". U Mikronisu je bio delivery time 3-6 mjeseci, Slovenija jedan shop isto tako. Našli druge - https://www.markoshop.si/

Sljedeći dan od uplate je došao odmah Elitebook 850, dva dana nakon toga sve ostalo. Ostali smo paf. Cijene 15-20% jeftinije nego kod nas, naša tipkovnica, nema laptopa ispod 32GB RAM-a i 1TB SSD-a. Nismo mogli vjerovati kak je sve stiglo brzo...
Nismo provjerili što je u kutijama osim tog 850tke (na putu smo a kolega je preuzeo paket bez da je pogledao), ali nadamo se da su unutra laptopi a ne cigle

Ja sma pak imao loša iskustva s HP radnim stanicama, baš isto driveri koj isu radili sranja i usporavali komp.


A ovaj lik je zaljubljen u Lenovo i Think serije, pa eto, neka mu. Sad ako bude neko sranje s njim, reći ću mu, a šta ću ti ja, ti si ti htio
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote