View Single Post
Staro 01.04.2005., 13:00   #9
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Originally posted by RAK
Grafička je takva kakva je i pitanje je da li si uštekao dodatni molex u nju. Ljudi i to često zaborave.
Ili je grafička preminula. Tu je vrlo malo pomoći i bilo bi lijepo kada bi neku drugu "testirao" par dana. Još kada bi bila ista, bilo bi idealno.
Mislim da nije graficka jer je vec bila na testiranju i kazu da je ok. (I da, naravno da je molex ustekan.)


E da, i jos jedna vazna stvar - kako nekad ucitavanje wina prodje ok, a nekad dobijem crni ekran, zna se dogoditi i treca varijanta - ekran se zacrni na sekundu-dvije i onda ipak pokaze desktop ali s drugim refresh rateom (iako mu u CP od monitora pise da je 100Hz znam da to nije jer margine slike izgledaju kao kod manjeg refresh ratea - tada jednostavno vratim jedan refresh nize pa opet na 100 i onda apply pa je sve opet ok - margine se vrate na default).

Citiraj:
Originally posted by RAK
Pod napajanjem može biti i stabilizacija na ploči prije nego Enermax. AGP je posebno stabiliziran pa je ti možda i problem.
Nisam siguran da li ste procitali pocetak (prvi post) gdje sam objasnio da se cijela prica pocela javljati nakon sto sam mijenjao kuciste, proc i memoriju i dodao jos dva venta u novo kuciste koja sam spojio na maticnu a ne direkt na napajanje. E pa sad kad ste vec spomenuli stabilizaciju napajanja na ploci mozda je to sto je na plocu spojeno 4 venta + vent proca malo ''previse'' za nju pa zato ponekad uskrati karticu?
A-V je offline   Reply With Quote