View Single Post
Staro 15.01.2009., 01:12   #408
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor joso162 Pregled postova
Vidim da 90% ljudi o autima i o žaruljama nezna ništa.
Do sada mi je najjači komentar da žarulje kratkog svjetla pregaraju češće zato što su nekvalitetne. Nije to zato što su nekvalitetne nego zato što je odnos izmegu kratkog i dugog svjetla 80:20 odnosno kratko svjetlo radi 80%, a dugo 20% čak i manje.
Isto me zanima JC Denton gdje kupuješ h7 žarulje za 15 kn. Ako ih i uspiješ naći tako jeftino(što čisto sumljam) nije ni čudo što tako često pregaraju, uzmi poštenu žarulju pa nećeš imati problema.
Sa ovim komentarom nisam htio nikoga htio uvrijediti nego samo ukazujem na neke nelogičnosti. Isto tako ako imate bilo kakvih problema sa autom, što se tiče autoelektrike i autodijagnostike možete mi se javiti na pm rado ću vam pomoći
Ironicno, kupio sam ih na Tifonu (koji i nije poznat po jeftinoj robi..ali jebi ga, crkla lampa usred noci na autoputu...).. i ne bi vjerovao, ali ti jeftinjaci mi traju duze od original lampi koje su bile gore...

Toliko o tome...


Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
Hm novi twingo ili clio ? . Doduse neznam koliko twingo dodi ali nebi smio prelaziti 70k
Evo bas sam danas prosao kroz Renaultov salon(na putu do pulta na servisu), 62k kn za Twingo sa 1.2 60KS motorom, 4 zračna jastuka, ABS-om, ručnom klimom, servo volanom itd. S motorom od 75KS ne bi trebao biti puno skuplji. Za voziti se na posao i nazad, vise nego dovoljno (cak i ako dvoje ide na put par puta godisnje, dovoljno...).

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 15.01.2009. u 02:02.
JC Denton je offline