View Single Post
Staro 23.07.2008., 22:39   #26
Krvavy
Dva puta tata... :)
Moj komp
 
Krvavy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 52
thomson...

Ja ga imam već tjedan-dva (Iskon HR.DUO - nadogradnja s starog xxlADSL-a), i moram reći da nije preloš...

Evo mislim da mu je uptime negdje oko tjedan dana, hladan ko' špricer (tako da teorija o grijanju pada u vodu u mojem slučaju), konfiguriranje je bilo malo povuci potegni, dok nisam popustio i pročitao manual... sad radi kako treba...

Uglavnom, flat paket od iskona košta slatkih 158 kuna, plus VoIP telefoniranje... čak sam dobio i slatki broj 555-295... ko u jamerici... 555 nešto... kvaliteta zvuka prilikom torrentiranja je u razini mobitela, a to je dobro za average telefoniranje...

Port forwarding radi solidno, uTorrent skida ko mutav (za portove iznad 10k sam načuo ali ja sam uvijek svoj port roknuo na 9999 odkad sam počeo forwardat...), a što se tiče WLAN-a, meni thomson stoji na zidu u sobi na katu (tavanska soba), krov je limeni, a šetao sam se s laptopom okolo kuće i signal hvatam nekih 40tak metara od kuće (doduše, signal je pri kraju, ali ga ima), dok vani na dvorištu imam nekih 70% jačine signala - po meni solidno za taj pipsqueak od antenice - limeni krov je definitivno po meni najjači blokator...

Nemam zasad potrebe prčkati po firmware-u tako da je po meni router solidna 4+...

If it aint broken, don't fix it...
Krvavy je offline   Reply With Quote